PolskiAngielski
Pobierz katalogFacebookInstagram
Biuro obsługi klienta
+48 605 650 403

Pyszne przepisy

Zrób to sam!

Więcej przepisów
SEKO Na fali smaku od 1992 roku
1

SEKO Na fali smaku od 1992 roku

Smak na pierwszym miejscu

W roku 1992 nasze pierwsze produkty wpłynęły na polskie stoły. Wtedy to naszym motto stała się dewiza: zawsze być na fali smaku. Mijały lata, zmieniały się kulinarne trendy i gusta, ale my byliśmy wierni naszej idei.

 

Dzięki temu jesteśmy dziś jednym z liderów przetwórstwa rybnego w Polsce. Firmą znaną i cenioną za potrawy i przystawki o wyrazistym smaku, które tworzą ofertę ponad 200 smakowitych propozycji: od klasycznych ryb solonych po doskonale przyrządzone i przyprawione dania, jak wyśmienita Ryba po grecku.

 

Tradycyjne menu, czyli śledzie w śmietanie, czy ryby w occie, uzupełniamy asortymentem sezonowym, stanowiącym nie lada gratkę dla wielbicieli rybnych przysmaków.

Tradycja i troska o środowisko
2

Tradycja i troska o środowisko

Wpisane w nasze wartości

Środowisko naturalne jest nam szczególnie bliskie. To z niego pochodzi przecież to, co dla nas najcenniejsze – ryby będące podstawą naszych produktów. Dlatego korzystamy wyłącznie z najlepszych łowisk. Jednak zanim ryby trafią na Twój stół, przechodzą staranną selekcję, a następnie proces finezyjnego łączenia z dodatkami i przyprawami.

 

A ponieważ wzięliśmy kurs na naturalny smak, już ponad połowa naszych produktów w ogóle nie zawiera konserwantów. Co więcej, ta liczba stale rośnie i nieustannie zaskarbia nam uznanie koneserów nie tylko w Polsce, ale i za zagranicą.

Jesteśmy z Polski!
3

Jesteśmy z Polski!

Wyłącznie polski kapitał

Jesteśmy dumni z tego, że jesteśmy polską firmą. Naszą siłą jest ponad 500 pracowników oraz nowoczesny park maszynowy, w który stale inwestujemy i który rozwijamy, aby dostarczać na stoły niezmiennie pyszne produkty najwyższej jakości.

 

Dążąc do celu dbamy oczywiście o ekologię – dlatego nasz zakład korzysta z odnawialnych źródeł energii: wytwarzamy prąd z nowoczesnych paneli fotowoltaicznych, odzyskujemy ciepło z instalacji chłodniczej i mamy własną infrastrukturę do oczyszczania wody. Z kolei nasze opakowania w pełni podlegają recyklingowi.

 

W biznesie stawiamy także na profesjonalizm. Dlatego w roku 2007 SEKO S.A. zrobiło odważny krok i zadebiutowało na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Dziś jesteśmy jedyną spółką z branży przetwórstwa rybnego obecnej na GPW.

Bestseller

Dbamy o to, aby każdego dnia na Twoim stole znalazły się wyłącznie produkty najlepsze w smaku!

Smak górą!

Produkty