Logo Seko

Kontakt

SEKO S.A.

ul. Zakładowa 3, 89-620 Chojnice

tel. +48 52 510 81 40

fax +48 52 396 73 51

seko@sekosa.pl

 

 

 

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, kapitał zakładowy 655 000,00 ZŁ, KRS: 0000255152, NIP: 586-010-29-90, BDO 000021207

Kontakt

Biuro obsługi klienta

Daria Kott

Koordynator ds. sprzedaży

bok@sekosa.pl

605 650 403

Wnioski i Reklamacje

Daria Kott

Koordynator ds. sprzedaży

bok@sekosa.pl

605 650 403

Relacje inwestorskie

Michał Pająk

Doradca Zarządu

mpajak@sekosa.pl

Dział marketingu/Kontakt dla mediów

Karolina Goliszewska-Kustra

Manager ds. marketingu

karolina.kustra@sekosa.pl

Dział Handlowy

Łukasz Redzimski

Dyrektor Handlowy – Rynek Nowoczesny

lredzimski@sekosa.pl

Rafał Pacuk

Dyrektor Handlowy – Rynek Tradycyjny

rpacuk@sekosa.pl

Dział eksportu

Iwona Nitka

Manager ds. eksportu

initka@sekosa.pl

Dział Zakupów Przetargi

Elżbieta Krawczuk

Dyrektor ds zakupów i rozliczeń magazynowych

ekrawczuk@sekosa.pl

Karol Józefowski

Specjalista ds. zaopatrzenia

kjozefowski@sekosa.pl

Logistyka

logistyka@sekosa.pl