Kontakt

SEKO S.A. 

ul. Zakładowa 3,  89-620 Chojnice
tel:  +48  52 510-81-40 
fax: +48  52 39-67-351 
 

seko@sekosa.pl

www.sekosa.pl

 

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

kapitał zakładowy 655 000,00 ZŁ

KRS: 0000255152, NIP: 586-010-29-90,

REGON: 190601172

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Daria Kott

dkott@sekosa.pl

605-650-403

 

Dział Handlowy

Dyrektor Handlowy

Łukasz Redzimski

lredzimski@sekosa.pl

 

Dział Zakupów

Zapraszamy do aktualnych przetargów

 

Elżbieta Krawczuk  

ekrawczuk@sekosa.pl

 

Karol Józefowski  

kjozefowski@sekosa.pl

 

Dział Eksportu

Magdalena Marciniak

m.marciniak@sekosa.pl

 

Iwona Nitka
initka@sekosa.pl

 

Logistyka

logistyka@sekosa.pl

 

Kontakt dla giełdy

Michał Pająk

mpajak@sekosa.pl

 

Dział marketingu/Kontakt dla mediów

marketing@sekosa.pl