Kontakt

SEKO S.A. 

ul. Zakładowa 3,  89-620 Chojnice
tel:  +48  52 510-81-40 
fax: +48  52 39-67-351 
 

seko@sekosa.pl

www.sekosa.pl

 

Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ w Gdańsku

VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

kapitał zakładowy 655 000,00 ZŁ

KRS: 0000255152, NIP: 586-010-29-90,

REGON: 190601172

 

 

Biuro Obsługi Klienta

Kamil Wesołowski

kwesolowski@sekosa.pl

604-991-096

 

Dział Handlowy

Dyrektor ds. rynku tradycyjnego

Tomasz Kubacki

tkubacki@sekosa.pl

 

Regionalni Kierownicy Sprzedaży

Piotr Czerwiński

pczerwinski@sekosa.pl

 

Wioletta Jaworska

wjaworska@sekosa.pl

 

Marcin Kapuściński

mkapuscinski@sekosa.pl

 

Patrycja Jastrzewska

p.jastrzewska@sekosa.pl

 

Piotr Lenartowicz

plenartowicz@sekosa.pl

 

Dyrektor ds. rynku nowoczesnego

Łukasz Redzimski

lredzimski@sekosa.pl

 

Dział Zakupów

Zapraszamy do aktualnych przetargów

 

Elżbieta Krawczuk  

ekrawczuk@sekosa.pl

 

Karol Józefowski  

kjozefowski@sekosa.pl

 

Dział Eksportu

Magdalena Marciniak

m.marciniak@sekosa.pl

 

Agnieszka Wenda

awenda@sekosa.pl

 

Logistyka

logistyka@sekosa.pl

 

Kontakt dla giełdy

Michał Pająk

mpajak@sekosa.pl

 

Kontakt dla mediów

Maria Brzeska-Deli

mbrzeska-deli@sekosa.pl

 

Dział marketingu

marketing@sekosa.pl